З Днем народження!

Сьогодні, 30 січня свій День народження святкує начальник відділу освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради – Сергій ЖЕКА.

14:21 30.01.2024

Олімпіада з астрономії

27 січня відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з #астрономії. Перемогу в олімпіаді здобула Охріменко Вікторія, учениця 11 класу Ємільчинського ліцею №1 (Диплом І ступеня). Вітаємо переможницю, щиро дякуємо вчителю Боровик Ніні Олексіївні за сумлінну працю з підготовки Вікторії до олімпіади.

14:19 30.01.2024

Олімпіада з інформатики

Вітаємо нашого наймолодшого учасника #олімпіади з інформатики (програмування), яка відбулася 26 січня.

14:17 30.01.2024

Діяльнісний_підхід_у_початковій_школі_в_реаліях_сьогодення

27 січня 2024 року на базі Ємільчинського ліцею №1 за сприянням the LEGOFoundation відбулося навчання "#Діяльнісний_підхід_у_початковій_школі_в_реаліях_сьогодення". Навчання пройшла І група у кількості 25 вчителів початкових класів, вихователів ГПД, асистента вчителя. Протягом лютого-березня підвищення кваліфікації пройдуть ще три групи у кількості 81-го педагога. Тренером є Горпинич Наталія Вікторівна, вчитель початкових класів Олевського ліцею №3. Навчання було змістовним, цікавим. Отримали задоволення, заряд енергії, позитивний бадьорий настрій. В подарунок всі отримали методичний посібник "Ранкові зустрічі в початковій школі", по закінченню навчання всі отримають сертифікати. Дякуємо!

14:15 30.01.2024