Міжнародний мовно літературний конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо Герасименко Анну, ученицю 11 класу Ємільчинського ліцею №1, та її наставника Тульєву Оксану Василівну з дипломом ІІІ ступеня в обласному етапі #Міжнародного_мовно_літературного_конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка! Бажаємо вам і надалі сприяти піднесенню престижу української мови та літератури, любові до рідного краю, вшанування традицій свого народу.

10:57 08.12.2023

#З_Днем_української_хустки!

ЯСКРАВО ВИШИТА ХУСТИНА НА ПЛЕЧАХ УКРАЇНСЬКОЇ ДІВЧИНИ ЯК СИМВОЛ РІДНОЇ КРАЇНИ, ЯК ПРОЯВ ВЕЛИЧІ ДУШІ... #Святкуємо День української хустки разом!

14:26 07.12.2023

Зимова казка

Відомі переможці XIII обласної виставки-конкурсу «Зимова казка».

14:19 07.12.2023

Футзал серед чоловічих команд

В першому турі Чемпіонату Звягельського району з #футзалу_серед_чоловічих команд сезону 2023-2024 року, який відбувся 02.12.2023 року в місті Звягель ФК "Ємільчине"здобуває впевнену перемогу з рахунком 5:1 над ФК "Багаті села".

11:50 04.12.2023

Олімпіада з інформаційних технологій

01 грудня у дистанційному форматі було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. За результатами виконаних робіт було визначено переможців:

11:28 04.12.2023

Конкурс юних правознавців

30 листопада 2023 року на базі Центру позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради відбувся XII інтелектуальний конкурс #юних_правознавців. Ємільчинську громаду представили три ліцеїстки закладів освіти Ємільчинської селищної ради, а саме: Дарина Омельченко (Ємільчинський ліцей №1), Єлизавета Дідус (Ємільчинський ліцей №2), Анастасія Фазан (Кулішівський ліцей). Педагогічними керівниками- тренерами команди були: Жабровець Тетяна Валеріївна, Ярошук Лілія Степанівна та Лозко Наталія Валеріївна. За умовами конкурсу кожна з команд під час інтелектуальних боїв спробувала себе у ролі Доповідача, Опонента і Рецензента. Дякуємо учасникам за гідний захист нашої громади і за відмінну підготовку.

11:27 04.12.2023