Тренінг на тему " Стійкість під час війни, методи стабілізації, зняття негативного внутрішнього стану"

29 листопада на базі КУ" Ємільчинський ІРЦ" відбувся тренінг на тему " Стійкість під час війни, методи стабілізації, зняття негативного внутрішнього стану", який провела фахівець Ірина ДЕНИСЮК.Присутніми були батьки ,які виховують дітей до 18 років.Учасники ознайомились з методами та техніками для відновлення власного ресурсу для покращення свого емоційного стану, а також мали змогу поділитися своїми думками, щодо відновлення власного ресурсу.

11:25 04.12.2023

Змагання з баскетболу серед дівчат

29 листопада на базі Ємільчинського ліцею N 1 відбулися фінальні змагання з #баскетболу_серед_дівчат ліцеїв Ємільчинської селищної ради в залік Спортивних ігор школярів 2023-2024 н.р Перемогу здобули спортсменки Степанівського ліцею, на другому місці - спортсменки Підлубівського ліцею, на третьому місці вихованки Ємільчинського ліцею N 2.

11:24 04.12.2023

Запрошуємо на роботу

Відділ освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради запрошує на роботу водія шкільного автобуса. Основні вимоги до кандидата: • відповідна водійська категорія D1, D; • досвід керування транспортним засобом; • без шкідливих звичок.

11:22 04.12.2023

Спартакіада з волейболу серед працівників освіти пам'яті вчителя фізичної культури Серпутька Сергія Григоровича

26 листопада 2023 року відділом освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради розпочато #Спартакіаду з волейболу серед працівників освіти пам'яті вчителя фізичної культури Серпутька Сергія Григоровича.

11:16 04.12.2023

Конкурс юних мовознавців

23 листопада 2023 року на базі #Центру_позашкільної_освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради відбувся обласний інтелектуальний #конкурс_юних_мовознавців. Ємільчинську ТГ представляла команда юних мовознавців у складі 3 учениць, а саме: Матвійчук Валентина Валеріївна, Саух Єлизавета Сергіївна (Ємільчинський ліцей №1) та Яценко Валерія Петрівна (Ємільчинський ліцей №2). Педагогічними керівниками-тренерами команди були Жабровець Катерина Дмитрівна (Ємільчинський ліцей №2) та Сокирко Антоніна Володимирівна (Ємільчинський ліцей №1). Дякуємо учасницям за гідний захист нашої громади, а керівниками-тренерами за відмінну підготовку.

11:10 04.12.2023

Зональні змагання з баскетболу

24 листопада в спортивних залах Ємільчинського ліцею N1 та ліцею N2, відбулися #зональні_змагання з баскетболу серед дівчат ліцеїв Ємільчинської селищної ради в залік Спортивних ігор школярів 2023-2024 навчальнрго року.

11:08 04.12.2023

Предметні олімпіади

Вже традиційно щороку у цю пору розпочинаються  предметні олімпіади на рівні громад. Тож з 11 листопада 2023 року стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 14 предметів і в Ємільчинській громаді. Цьогоріч олімпіади проводяться у дистанційному форматі. І вже є перші переможці  з трьох навчальних предметів.

16:37 22.11.2023