Нарада вчителів фізичної культури

16 січня 2024 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради відбулась нарада вчителів фізичної культури закладів освіти Ємільчинської селищної ради. У нараді взяли участь начальник відділу Сергій Жека та завідувач сектору молоді та спорту Олександр Омельченко.

08:55 18.01.2024

"Подорож до ментального здоров’я’’

У рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" ініційованою першою леді України Оленою Зеленською Будинок дитячої творчості долучився до заходу

08:54 18.01.2024

COOL_GAMES

12 січня 2024 року в м.Черняхів відбулися фінальні обласні змагання з #COOL_GAMES. Учні Підлубівського ліцею захищаючи честь Ємільчинської ТГ вибороли ПЕРШЕ загальнокомандне місце серед школярів в залік Гімназіади Житомирщини 2023-2024 н.р.

09:56 15.01.2024

Молодіжна Рада

12 січня 2024 року у відділі освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради відбулося засідання #Молодіжної_Ради, на якому були присутні представники відділу освіти, заступники директорів з навчально-виховної роботи та голови учнівських рад. На засіданні було затверджено Положення про Молодіжну Раду при відділі освіти та висвітлено основні завдання на майбутнє.

09:55 15.01.2024

Освітній івент "Емоції природи"

За підсумками обласного освітнього #івенту «#Емоції_природи» нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації Соломію ПРИЩЕПУ, ученицю 4 класу Великоцвілянського ліцею Ємільчинської селищної ради за І місце в номінації «Тваринний світ» та за ІІ місце в номінації «Макрофотографія» (керівник Прищепа Н.В.).

08:51 03.01.2024

Змагання_зі_стрільби

Результати змагань зі стрільби серед працівників освіти Ємільчинської селищної ради пам'яті вчителя фізичної культури Серпутька Сергія Григоровича.

12:22 28.12.2023

Нарада директорів

26 грудня 2023 року у відділі освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради було проведено #нараду_директорів закладів загальної середньої освіти, яка була присвячена підсумкам першого семестру 2023 -2024 навчального року та актуальним питанням на наступний семестр. Традиційно нараду проводив начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій ЖЕКА. Також на нараді був присутній селищний голова Сергій ВОЛОЩУК, який ознайомив з головними проблемами та завданнями в сфері освіти.

12:17 28.12.2023