Нарада вчителів фізичної культури

Дата: 18.01.2024 08:55

16 січня 2024 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради відбулась нарада вчителів фізичної культури закладів освіти Ємільчинської селищної ради. У нараді взяли участь начальник відділу Сергій Жека та завідувач сектору молоді та спорту Олександр Омельченко.

Під час наради обговорено участь та реєстрацію команд у наймасштабнішому спортивному проєкті для школярів зі всієї України – «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Основна мета проєкту — залучення школярів до фізичного розвитку, формування лідерських якостей, можливість самовиразитися та налагодити соціальні контакти школярів.