Новини ІРЦ

Вітаємо!

Шановні психологи, як добре, що ви є! Вітаю всіх вас з вашим святом! Ваша допомога людям безцінна. Неодмінно бажаю вам безперервного професійного зростання, гарного настрою і міцних нервів. І нехай люди будуть вам безмірно вдячні!

11:47 23.04.2023

Співпраця із закладами освіти

21.04.2023року т.в.о. директора Оксана Мосійчук та фахівець (практичний психолог) Леся Туровська відвідали Степанівський ліцей. Вивчали динаміку розвитку дітей з особливими освітніми потребами, разом з директором та педагогічним колективом Степанівського ліцею проектували шляхи навчання, виховання, реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими освітніми потребами, обирали ефективні форми, методи, засоби навчально-виховного, корекційно-розвиткового процесу.

11:44 21.04.2023

Семінар для психологів

06.10.2022 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради відбувся семінар для працівників психологічної служби закладів освіти на тему «Організація та планування діяльності практичного психолога та соціального педагога в закладах освіти у 2022-2023 навчальному році». Практичний психолог КУ «Ємільчинський інклюзивно-ресурсний центр» Ємільчинської селищної ради Леся ТУРОВСЬКА ознайомила присутніх із актуальними питаннями, щодо нормативно-правової та типової документації, застосуванням діагностичних мінімумів, організацією психологічного та соціального супроводу в умовах інклюзивного навчання.

19:15 06.10.2022

Надання психологічної допомоги

Психологи Леся Туровська та Ірина Денисюк КУ «Ємільчинський інклюзивно-ресурсний центр» Ємільчинської селищної ради, задіяні до гуманітарного штабу при Ємільчинській селищній раді, на період дії воєнного стану надають психологічну допомогу і проводять додаткові психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги внутрішньо переміщеним особам.  Родини, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, можуть отримувати психологічну та консультативну допомогу.

15:19 17.05.2022

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу

04.01.2022 року в Ємільчинському ЗЗСО l-lll ст. №1 і фахівцями (консультантами)  КУ "Ємільчинський інклюзивно-ресурсний центр» було проведено засідання команди психолого-педагогічного супроводу для визначення рівнів підтримки та  опрацьовані  питання щодо роботи в автоматизованій системі "Україна. Інклюзія" , визначено алгоритм спільних дій ІРЦ та закладу  освіти щодо складання ІПР за новими вимогами.

22:43 06.01.2022

Дякуємо за допомогу!

Колектив КУ"Ємільчинський ІРЦ" висловлюю щиру  вдячність за безкорисливу допомогу Борису Гаврилюку!  Олі  Подшиваловій! Андрію Туровському ! Ми щиро дякуємо  за віддані сили, витрачений час і чесні старання. Ні на секунду не було сумнівів, що мета одна — це перемога. Дякуємо за успішну роботу. Такий відмінний результат надовго порадує всіх діток , які відвідують інклюзивно-ресурсний центр!

16:18 24.12.2021

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Висловлюємо подяку за новорічні подарунки для дітей Громадській організації "Спілка Пасічників Ємільчинщини" та ДП"Ємільчинський лісгосп "

16:12 24.12.2021