"Ліси_для_нащадків"

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації №191 від 06.012.2023 р "Про підсумки обласних етапів всеукраїнських заочних конкурсів та акцій" команда учнів 9 класу Ємільчинського ліцею №2: Соколов Іван, Арас Мухаммед, Пудов Денис, Дідус Єлізавета та Лозко Даніїл була нагороджена дипломом департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації в конкурсі "#Ліси_для_нащадків". Учні представляли дослідницьку роботу "Річка,з якою ми живемо поруч. Спостередження за білою чаплею" (керівник Ірина Романішина).

12:16 28.12.2023

Чемпіонат України "Дитяча ліга"

Збірна Житомирської області серед юнаків 2009 р.н., що складається з вихованців Ємільчинської та Звягельської ДЮСШ закінчує свої два тури на третьому місці в груповій таблиці .

12:01 26.12.2023

Чемпіонат України «#Дитяча_ліга» серед дівчат 2010 р.н.

15 грудня 2023 року стартував другий ігровий день Чемпіонату України «#Дитяча_ліга» серед дівчат 2010 р.н. Сьогодні Збірна Житомирської області відіграла свої перші дві гри та здобула дві важливі перемоги , поклавши в скарбничку 6 очок.

11:57 26.12.2023

Дитяча ліга

16 листопада 2023 року в Чернівцях продовжився другий тур Чемпіонату України « Дитячої ліги» серед дівчат 2010 р.н.

11:57 26.12.2023

Акції до 90-х роковин Голодомору

За підсумках обласної акції до 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років нагороджено ДИПЛОМАМИ Департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації переможців акції у номінації «Голодомор. Сторінка пам’яті (малюнки)» за ІІ місце вихованку Будинку дитячої творчості Ємільчинської селищної ради Софію ГАЙЧЕНЮ та Вадима ШУЛЬГУ, учня Березниківського ліцею. За ІІІ місце ДИПЛОМАМИ нагороджено Таїсію ШРОЛЬ, ученицю Андрієвицького ліцею, Марію КОТ, ученицю Кулішівського ліцею та Анастасію ПРИЩЕПУ, ученицю Березниківського ліцею. Відзначено ПОДЯКАМИ Департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації активних учасників обласної акції, а саме: Діану БОЧКОВСЬКУ, Євгенію БОРОВИК, Кароліну ОНИЩЕНКО, Ростислава ГАЛАГУЗА та Павла СОСНОВСЬКОГО, учнів Березниківського ліцею, та Каріну КУНИЦЬКУ і Олену СВИНЦИЦЬКУ- вихованок Будинку дитячої творчості Ємільчинської селищної ради.

11:55 26.12.2023

Змагання з баскетболу серед юнаків

15 грудня в спортивних залах Ємільчинського ліцею N 1 та ліцею N 2 , відбулися зональні змагання з баскетболу серед юнаків ліцеїв Ємільчинської селищної ради в залік Спортивних ігор школярів 2023-2024 навчальнрго року.

11:55 26.12.2023

Вітаємо переможців олімпіад!!!

Нещодавно у дистанційному форматі було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. За результатами виконаних робіт було визначено переможців:

16:56 20.12.2023

Успішний старт конкурсу «Учитель року-2024»!!!

На Житомирщині стартував всеукраїнський конкурс  «Учитель року – 2024», який цьогоріч проводиться у два тури в номінаціях «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література», «Фізика». Ємільчинську громаду представляло п’ятеро вчителів, троє з яких за результатами рейтингу  набрали необхідну кількість балів  для продовження змагання у наступному етапі конкурсу.

14:51 13.12.2023

Міжнародний мовно літературний конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо Герасименко Анну, ученицю 11 класу Ємільчинського ліцею №1, та її наставника Тульєву Оксану Василівну з дипломом ІІІ ступеня в обласному етапі #Міжнародного_мовно_літературного_конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка! Бажаємо вам і надалі сприяти піднесенню престижу української мови та літератури, любові до рідного краю, вшанування традицій свого народу.

10:57 08.12.2023