Акції до 90-х роковин Голодомору

Дата: 26.12.2023 11:55

За підсумках обласної акції до 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років нагороджено ДИПЛОМАМИ Департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації переможців акції у номінації «Голодомор. Сторінка пам’яті (малюнки)» за ІІ місце вихованку Будинку дитячої творчості Ємільчинської селищної ради Софію ГАЙЧЕНЮ та Вадима ШУЛЬГУ, учня Березниківського ліцею. За ІІІ місце ДИПЛОМАМИ нагороджено Таїсію ШРОЛЬ, ученицю Андрієвицького ліцею, Марію КОТ, ученицю Кулішівського ліцею та Анастасію ПРИЩЕПУ, ученицю Березниківського ліцею. Відзначено ПОДЯКАМИ Департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації активних учасників обласної акції, а саме: Діану БОЧКОВСЬКУ, Євгенію БОРОВИК, Кароліну ОНИЩЕНКО, Ростислава ГАЛАГУЗА та Павла СОСНОВСЬКОГО, учнів Березниківського ліцею, та Каріну КУНИЦЬКУ і Олену СВИНЦИЦЬКУ- вихованок Будинку дитячої творчості Ємільчинської селищної ради.