НМТ

До уваги випускників!!!

14:06 15.03.2024

Пліч-о-пліч

08 березня в спортивному залі Ємільчинського ліцею N 2 відбулися фінальні змагання з волейболу серед дівчат 9- х класів та молодших другого етапу Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги", які проходять під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

14:05 15.03.2024

Годівничка

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття і проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни у відділі освіти було проведено перший етап щорічного природоохоронної акції «#Годівничка». Членами журі було підведено підсумки участі закладів освіти та визначено переможців, які братимуть участь в обласному етапі.

14:02 15.03.2024

"Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги",

06 березня 2024 року в спортивних залах Ємільчинського ліцею N 1 та Ємільчинськоголіцею N 2, розпочався зональні змагання з волейболу серед дівчат 9-х класів та молодших другого етапу Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", які проходять під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" Команди були розподілені на дві групи та боролися за вихід до фіналу. Зіграно 16 ігор в групах за коловою системою та визначено фіналістів. У фінальних змаганнях зустрінуться команди: -Середівського ліцею; - Ємільчинського ліцею N 2; - Ємільчинського ліцею N 1; - Великоцвілянського ліцею. Звання чемпіонів Ємільчинської громади визначиться 08 березня. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

11:55 07.03.2024

«Моя країна- Україна»

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна- Україна» Департаментом освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації нагороджено дипломомами:

11:54 07.03.2024

Молодіжна Рада

01 березня 2024 року в актовому залі відділу освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради відбулося чергове засідання #Молодіжної_ради. Метою даного засідання стали вибори голови Молодіжної Ради, заступників та секретаря.

11:13 07.03.2024

"Пліч-о-пліч Всеукраїнська шкільна ліга"

01 березня в спортивному залі Ємільчинського ліцею N 2 відбулися фінальні змагання з волейболу серед юнаків 9- х класів та молодших другого етапу Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги", які проходять під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

11:12 07.03.2024

Всеукраїнської_учнівська_олімпіада з правознавства

Вітаємо Ярошук Анну Вікторівну, ученицю 9 класу Ємільчинського ліцею №1 з дипломом ІІІ ступеня в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Щиро дякуємо вчителю Жабровець Тетяні Валеріївні за високий рівень підготовки. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, натхнення, віри у свої сили та нових перемог!

11:10 07.03.2024

Пліч-о пліч

28 лютого в спортивних залах Ємільчинського ліцею N 1 та Ємільчинського ліцею N 2 розпочались зональні змагання з волейболу серед юнаків 9-х класів та молодших другого етапу Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги", які проходять під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

11:09 07.03.2024