Діяльнісний_підхід_у_початковій_школі_в_реаліях_сьогодення

Дата: 30.01.2024 14:15

27 січня 2024 року на базі Ємільчинського ліцею №1 за сприянням the LEGOFoundation відбулося навчання "#Діяльнісний_підхід_у_початковій_школі_в_реаліях_сьогодення". Навчання пройшла І група у кількості 25 вчителів початкових класів, вихователів ГПД, асистента вчителя. Протягом лютого-березня підвищення кваліфікації пройдуть ще три групи у кількості 81-го педагога. Тренером є Горпинич Наталія Вікторівна, вчитель початкових класів Олевського ліцею №3. Навчання було змістовним, цікавим. Отримали задоволення, заряд енергії, позитивний бадьорий настрій. В подарунок всі отримали методичний посібник "Ранкові зустрічі в початковій школі", по закінченню навчання всі отримають сертифікати. Дякуємо!