Вітаємо!

З метою привернути увагу до українського села з його прадавніми духовними підвалинами, на яких тримається вся енергетична сув’язь українськості, виховання любові до природи, бережливого ставлення до навколишнього середовища у відділі освіти, молоді та спорту проходив І етап Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села». За підсумками членів журі переможцями стали: Вікторія ЮЩЕНКО, учениця 2 класу Підлубівського ліцею з роботою «Моє село- це зустріч поколінь»; учні 4 класу Малоглумчанського ліцею з роботою «Віночок Полісся»; та Дарина КОТ, учениця 4 класу Степанівського ліцею з роботою «Український оберіг».    Вітаємо та бажаємо перемоги в обласному етапі!

21:29 26.02.2023

Вітаємо!

Учні Ємільчинської громади продовжують здобувати призові місця на олімпіадах. Так, 19 лютого 2023 року в олімпіаді з німецької мови ІІІ (обласного) етапу учениця 11 класу Великоцвілянського ліцею Прищепа Анна  виборола диплом ІІІ ступеня. Вітаємо Анну! Бажаємо безмежної наснаги, ще більших нових досягнень! Дякуємо вчителю Прищепі Наталії Валеріївні за високий рівень підготовки. Пишаємося!

10:50 21.02.2023

Конкурс екскурсоводів «Край в якому я живу»

Вітаємо учениць 10 класу Кулішівського ліцею Анну Левченко та Софію Юрченко, які отримали ДИПЛОМ другого ступеня у І обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів «Край в якому я живу» з відеоекскурсією «Я хочу знать, яким було життя…» За підготовку учнів дякуємо вчителю української мови та літератури Олені Любич.

16:49 20.02.2023

Чемпіонат з волейболу

19 лютого 2023 року в с. Ушомир та в с. Поліське відбувся відкритий чемпіонат з волейболу серед юнаків 2007 р.н. і молодші та 2009 р.н. і молодші, який йде в залік «Північної ліги» Команда юнаків 2009 р.н. здобула впевнені три перемоги додавши у свою скарбничку 9 очків до заліку «Північної ліги»  Команда юнаків 2007 р.н. зазнали дві поразки і одну перемогу (поклавши в скарбничку 3 очки)  Результати відкритого чемпіонату з волейболу серед юнаків (третій тур «Північної ліги»): 🥇Юнаки 2009 року  (звання кращий гравець отримав Онищук Максим) 🥉Юнаки 2007 року  (звання кращий гравець отримав Бойко Владислав) Остаточні місця Чемпіонату Житомирської області «Північна ліга» будуть після підведення підсумків 4 туру, який планується на квітень місяць! Слава Україні 🇺🇦

20:41 19.02.2023

Засідання круглого столу

Сьогодні, 16 лютого, начальник відділу освіти Сергій Жека, завідувач сектору освіти Наталія Ширма та консультант ЦПРПП Таміла Левченко взяли участь у круглому столі з керівниками та працівниками структурних підрозділів з питань освіти органів місцевого самоврядування Звягельського району, організований управлінням Державної служби якості освіти у Житомирській області.

12:50 16.02.2023

Вітаємо!

Вітаємо Вероніку Бондарчук, ученицю 11 класу та Анну Герасименко, ученицю 10 класу Ємільчинського  ліцею  №1, а також Валерію Яценко, ученицю 10 класу Ємільчинського  ліцею  №2  з дипломами  ІІІ ступеня в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

16:00 15.02.2023

Змагання з баскетболу

З нагоди Дня вшанування учасників бойових днів на території інших держав відбулися змагання з баскетболу серед дівчат ліцеїв Ємільчинської селищної ради.

15:59 15.02.2023

Результати ігор з волейболу

Результати ігор Чемпіонату Ємільчинської селищної ради з волейболу серед чоловічих команд у другому девізіоні другого туру за 11.02.2023 .   ВК "Степанівка" - ВК "Ветеран Ємільчине" -  1:2;   ВК "Симони"-  ВК "Мала Глумча" - 0:2;   ВК " ДЮСШ Ємільчине" - ВК"Куліші"- 0:2;   ВК"Симони" -  ВК " Степанівка" - 0:2; ВК " Ветеран Ємільчине" - ВК " ДЮСШ Ємільчине" - 2:0; ВК "Мала Глумча" - ВК "Куліші" - 0:2.

11:48 13.02.2023

Чемпіонат з волейболу

Результати ігор Чемпіонату Ємільчинської селищної ради з волейболу серед чоловічих команд у першому девізіоні першого туру за 11.02.2023 .   ВК "Бараші" - ВК "Освіта"  - 2:0;   ВК "ЗСУ Ємільчине"- ВК "Рембудсервіс" - 0:2;   ВК " Освіта" -   ВК" Пеллет-Енерго" -- 0:2;   ВК"Бараші" -  ВК " ЗСУ Ємільчине" - 0:2; ВК"Рембудсервіс" - ВК"Пеллет-Єнерго" - 1:2.

19:12 12.02.2023

Чемпіонат з волейболу

Історія волейболу Ємільчинщини має славні традиції. Так 10 лютого 2023 року на базі МСК "Юність" Ємільчинської ДЮСШ відбулося урочисте відкриття Чемпіонату Ємільчинської селищної ради з волейболу серед чоловічих команд сезону 2023 року під девізом "ЗДОРОВА НАЦІЯ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ".    На відкриття змагань завітав Президент Федерації волейболу України Михайло МЕЛЬНИК, генеральний секретар Катерина БІЛЯЧЕНКО, в.о голови Житомирської обласної ради  голова Федерації волейболу Житомирщини Володимир ШИРМА та селищний голова Сергій ВОЛОЩУК.     Від Президента ФВУ за  наполегливу працю у вихованні волейболістів був відзначений орденом "За заслуги 2 ступеня" Віктор РОМАНУХА. Також сувеніри від ФВУ отримали капітани команд.    Обласна федерація волейболу Житомирщини ініціювала збір коштів для ЗСУ всіма волейбольними клубами.    Ініціатива була підтримана Президентом ФВУ та головою Ємільчинської селищної ради Сергієм ВОЛОЩУКОМ.    СЛАВА УКРАЇНІ !!!

17:50 12.02.2023