Чемпіонат з настільного тенісу

3 грудня в Ємільчиному відбулись знакові спортивні заходи - Чемпіонат Ємільчинської громади з настільного тенісу серед чоловіків та жінок з нагоди Дня місцевого самоврядування та Селищний чемпіонат із кульової стрільби з пневматичної гвинтівки серед чоловіків Ємільчинської громади до Дня Збройних сил України.  За результатами змагань переможцями стали:  Настільний теніс -  І місце - Володимир Ігнатенко  ІІ місце - Ольга Онищук  ІІІ місце - Юрій Остапчук

18:25 03.12.2022

Змагання з шахів

30 листопада відбулися особисто-командні змагання з шахів серед ліцеїстів Ємільчинської селищної ради у залік Спортивних ігор школярів 2022/23 навчального року.   В особистому заліку серед юнаків, дошка  N1:   I місце -Андрій РАДЧУК;  II місце - Віталій ПОСЛАВСЯКИЙ;  III місце - Андрій ЮЩЕНКО.    Юнаки дошка N 2;  I місце - Богдан КОЖАН;  II місце - Олександр ГУМЕНЮК;  III місце - Павло СОСНОВСЬКИЙ .   Чемпіоном змагань серед дівчат в особистому заліку стала  Карина ВОСКОБОЙ. .   II  місце - Вікторія СОКИРКО;   III місце - Діана ШОМКО.    За підсумками особистого заліку визначилися командні результати:   I місце - Кулішівський ліцей;  II місце - Ємільчинський ліцей N 1;   III місце - Степанівський ліцей.    ВІТАЄМО ! СЛАВА ЗСУ !

22:52 30.11.2022

Змагання з Гирьового спорту

26.11.2022 р. в м. Житомир, відбулись змагання з Гирьового спорту на підтримку ЗСУ, які йдуть в залік Колосіади кращих сільських спортсменів Житомирщини пам‘яті заслужаного працівника фізичної культури і спорту Украни  К . К. Марчука. Наші спортсмени боролися в трьох вагових категоріях 73 кг,85 кг, 85+ Жінки( абсолютна вагова категорія) Вага гир: для чоловіків 24 кг;  для жінок 16 кг Вправа Р-12 ( ривок з довілною зміною рук без поставки гирі на поміст протягом 12 хв)  Маємо такі результати :

17:11 26.11.2022

Змагання з тенісу

25 листопада відбулися особисто-командні змагання з тенісу настільного серед ліцеїстів Ємільчинської селищної ради у залік Спортивних ігор школярів 2022/23 навчального року.   В особистому заліку серед юнаків, ракетка N1:   I місце - Владислав ДІДУС;  II місце - Дмитрій ОМЕЛЬЧЕНКО;  III місце - Сергій ФОМІН.    Юнаки ракетка N 2;  I місце - Андрій ЮЩЕНКО;  II місце - Денис СЕРГІЙЧУК;  III місце - Володимир ОМЕЛЬЧЕНКО.   Лідером та чемпіоном змагань серед дівчат стала Мілена ВЛАСЮК;    II  місце - Карина ГАЛАГУЗ;   III місце - Анастасія ЛОСЬ.    За підсумками особистого заліку визначилися командні результати:   I місце - Миколаївський ліцей;  II місце - Ємільчинський ліцей N 2;   III місце - Cередівський ліцей.    ВІТАЄМО ! СЛАВА ЗСУ !

19:24 25.11.2022

Вітаємо призерів!

За підсумками проведення обласного онлайн-конкурсу «Відун» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») визначено переможців:

12:13 23.11.2022

Вітаємо переможців!

З нагоди Дня десантно - штурмових військ Збройних сил України,  Дня Гідності та Свободи на базі МСК " Юність" відбулися змагання з шашок серед учнів ліцеїв Ємільчинської селищної ради в залік Спортивних ігор школярів 2022/23 навчального року.

14:14 21.11.2022

Чемпіонат області з плавання

10-12 листопада 2022 року у м. Житомир на базі басейну КТО ЖДЮСШ "Авангард" був проведений відкритий чемпіонат області з плавання. В чемпіонаті взяли участь вихованці Ємільчинської ДЮСШ в кількості 12 чоловік (юнаки 2007 і старші, дівчата та хлопці 2008 і молодші) на чолі з тренерами- викладачами Володимиром Балюрко та Андрієм Шпінь.  Юні плавці мірялись силами на таких дистанціях: 50 м. в/ с, 50 брас, 50 бат., 50 н/сп., 100 к/ пл., 100 в/ с. Дякуємо захисникам, які оберігають нашу країну, та завдяки яким відбулись змагання!

15:24 14.11.2022

Воєнізована естафета серед допризивної молоді

4 листопада 2022 року  з нагоди Дня ракетних, артилерійських  та інженерних військ Збройних Сил України на стадіоні «Колос» була проведена воєнізована естафета серед допризивної молоді з метою виховання підростаючого покоління у дусі відданості Батьківщині та українському народу, гордості за героїзм захисників України, набуття учнями знань, умінь і навичок з фізичної та військової підготовки, медико-санітарної підготовки, цивільного захисту, формування морально-психологічних якостей: мужності, рішучості, сміливості, відваги, наполегливості, дисциплінованості та патріотизму.

14:49 04.11.2022

Олімпіада з психології

27 жовтня 2022 року на базі соціально-психологічного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулася Обласна олімпіада з психології для старшокласників. Переможцями стали учні Ємільчинського ліцею № 2: Євтушок Володимир учень 9-А класу (диплом III ступеня) та Шелетецька Юлія учениця 10-А класу (диплом у номінації Виконання групового проєкту «Долоньки») Висловлюємо подяку за якісну підготовку учнів до обласної олімпіади з психології практичному психологу Тетяні ЄВТУШОК та соціальному педагогу Ларисі ЛЯШУК.

14:32 04.11.2022

Чемпіонат з волейболу

29 жовтня відбувся чемпіонат Житомирської області з волейболу серед   дівчат 2006 року народження.     Вихованці тренерів Віктора РОМАНУХИ та Володимира БАЛЮРКА Ємільчинської ДЮСШ гідно представили громаду на обласному рівні та стали срібними призерами. Вітаємо !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!

18:57 30.10.2022