Майстер-клас «Патрiотичний браслет»

11:02 18.04.2022

Весняна акція "За чисте довкілля"

14 квітня 2022 року колектив відділу освіти, молоді та спорту приєднався до весняної акції з благоюстрою населених пунктів Ємільчинської селищної ради «За чисте довкілля».

13:23 14.04.2022

Вітаємо!

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Житомирської ОДА №55 від 11.04.2022р. "Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  у 2021/2022 навчальному році", за результатами проведення конкурсу учениця 8 класу КЗ "Заклад загальної середньої освіти Ємільчинська гімназія Ємільчинської селищної ради Житомирської області" ВОЛОЩУК ЄЛІЗАВЕТА зайняла ІІІ місце у секції "Мистецтвознавство". Робота, яку захищала ЄЛІЗАВЕТА називалася: "Особливості акодеонного мистецтва в Україні на зламі ХХ-ХХІ століть". Вітаємо переможницю! Бажаємо не зупинятися на досягнутому! Творчості, натхнення і позитиву кожен день!

13:22 14.04.2022

Вітаємо!

Вітаємо Остапчук Яну, ученицю 11 класу Ємільчинського ЗЗСО І-ІІІ ст. №  1 з дипломом ІІІ ступеня в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а завжди рухатися вперед, підкорювати будь-які вершини.

15:48 23.02.2022

Вітаємо!

Щиро вітаємо учнів Ємільчинського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Герасименко Анну (9 кл)  з дипломом ІІ ступеня та Бондарчук Вероніку (10 кл) з диплом ІІІ ступеня в обласному  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Бажаємо вам безмежної наснаги, успішного навчання, подальших творчих успіхів!

14:27 23.02.2022

Вітаємо!

Щиро вітаємо ученицю 9 класу Малоглумчанського ЗЗСО І-ІІІ ст. Михальчук Анастасію з дипломом  ІІІ ступеня в обласному  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ правознавства.  Бажаємо ніколи не зупинятись на досягнутому, завжди прагнути розвиватись та відкривати нові горизонти.

11:17 22.02.2022

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 8 класу ЗЗСО Ємільчинська гімназія Давидову Анастасію  з дипломом  ІІ ступеня   в обласній олімпіаді з фізики.

10:05 22.02.2022

Звіт за 2021 рік

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій ЖЕКА на розширеній нараді Ємільчинської селищної ради прозвітував про результати роботи очолюваного структурного підрозділу за 2021 рік та сформував пріоритетні завдання на 2022 рік.

16:05 21.02.2022