Методологічний семінар

25 жовтня 2022 року в режимі онлайн відбувся Всеукраїнський методологічний семінар «Учнівські ліги «Здорова Україна» в закладі освіти».

15:47 25.10.2022

Вітаємо переможців!

22.10.22 в см Ємільчине на базах ліцею #1, ліцею # 2 та МСЦ «Юність» відбувся турнір з волейболу « Осінь 2022» з нагоди Дня захисників та захисниць Украни та Дня українського козацтва, серед дівчат та юнаків 2007-2008; 2009-2010 р.н.  В змаганнях взяли участь 12 команд з Лугин, Городниці та Ємільчина . Результати змагань серед дівчат 2007-2008 р.н.: І -  Лугинська ДЮСШ ІІ -  Ємільчинська ДЮСШ ІІІ - Городниця «Імпульс»

18:53 23.10.2022

Вітаємо!

6 жовтня 2022 року було підведено підсумки челенджу обласного еколого-натуралістичного центру Житомирської обласної ради до Дня Незалежності України «З Днем народження, країно!». Наші переможці в номінаціях: «Вітальна листівка» та «Відеоролик з креативним привітанням країни з Днем Незалежності»

09:33 13.10.2022

Фінансова підтримка від ЮНІСЕФ

Ємільчинський ліцей № 1 Ємільчинської селищної ради офіційно включено в перелік опорних закладів, які мають право на отримання фінансової підтримки від ЮНІСЕФ  у розмірі 3 тис. доларів США, у зв’язку із набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/23 навчального року» від 13 вересня 2022 р. № 1112.

11:57 08.10.2022

Святкова нарада директорів закладів освіти Ємільчинської селищної ради

28 вересня відбулася  передсвяткова нарада директорів закладів освіти Ємільчинської селищної ради та голів профспілкових організацій з нагоди Дня працівників освіти.  Особливу увагу було приділено питанням: харчуванню в закладах освіти, підготовці до опалювального сезону, посиленню карантинних заходів, курсової підготовки педагогічних працівників, проведення атестації у 2022/2023 н.р., виховній роботі та  спортивним досягненням школярів. З вітальними словами до присутніх  звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій ЖЕКА, який подякував за плідну працю в умовах війни, побажав успіхів, міцного здоров’я та мирного неба.

14:51 28.09.2022

День знань!

Дорогі освітяни, діти, батьки - всі учасники навчально-виховного процесу! Останні три роки освіта переживає нелегкі часи: до коронавірусної хвороби, карантинних обмежень з 24 лютого Україну втягнули в активну фазу війни з росією. Перед нами постали нові виклики, нові загрози, але діти мають навчатися, бо їм будувати нову процвітаючу Україну. Бажаю всім нам, щоб День знань запам’ятався в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день та успіх розпочатих справ! Не ігноруймо сигнали тривоги - безпека дітей понад усе! Слава Україні! Разом до Перемоги!

12:24 01.09.2022