Чемпіонат

2-3-4 лютого 2023 року в м. Житомир на базі Авангарду проводився Зимовий Чемпіонат Житомирської області серед юнаків і дівчат ( для відбору на Чемпіонат України)  Наші плавці з Ємільчинської ДЮСШ також прийняли участь . Дисципліни перший день:  800 м дівчата вільний стиль , 1500 м юнаки вільний стиль  Другий день: 100 м коплексне плав., 400 м комплекс плав., 50 м( вільний стиль, спина, брас, батерфляй), 200 м ( вільний стиль, спина, брас, батерфляй)  Третій день: 200 м комплексне плав., 100м ( вільний стиль, спина, брас, батерфляй)  Офіційні результати змагань будуть після перевірки всіх результатів учасників . Слава Україні 🇺🇦 Слава ЗСУ!

12:26 05.02.2023

Чемпіонат з волейболу

4 лютого в спортивній залі Ємільчинського  ліцею N1 стартував чемпіонат Ємільчинської селищної ради з волейболу серед чоловічих команд у  другому дивізіоні.  Під час змагань панувала позитивна та дружня атмосфера, а гравці отримали незабутні враження та задоволення від захоплюючих ігор. Результати зіграних матчів I туру: ВК "Мала Глумча"-ВК "Ветеран Ємільчине" - 2:1; ВК "Симони"-ВК "Куліші" - 0:2; ВК "ДЮСШ"-ВК "Степанівка" - 2:0; ВК "Ветеран Ємільчине"-ВК "Симони" - 2:1; ВК "Куліші"-ВК "Степанівка" - 2:0; ВК "Мала Глумча"-ВК" ДЮСШ"-1:2.

22:19 04.02.2023

Вітаємо!

29 січня 2023 року на базі Ємільчинського ліцею №1 відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії України в онлайн форматі.  Вітаємо Саух Єлизавету Сергіївну, ученицю 9 класу Ємільчинського ліцею №1, з дипломом ІІ ступеня та вчителя Жабровець Тетяну Валеріївну, а також Шульгу Альону Михайлівну, ученицю 11 класу Великоцвілянського ліцею, з дипломом ІІІ ступеня та вчителя Мосійчук Ірину Олександрівну.

14:16 02.02.2023

Вітаємо!

Вітаємо з Днем ​​народження, дорогий і шанований ювіляре! 50-річний ювілей – це свято мудрості, досвіду і вдосконалення. Сьогодні наш начальник відділу, Сергій Леонідович Жека, відзначає славну подію. Від щирого серця увесь колектив вітає Вас. Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості, витримки, терпіння і впевненості в собі. Нехай щастить Вам у всьому і завжди, хай доля щедро обдарує Вас. Бажаємо Вам величезного щастя, багато радості, поваги та розуміння. Нехай те добро, що Ви віддаєте людям, обов’язково повернеться до Вас сторицею. Висловлюємо Вам свою готовність підтримати Вас у будь-якому починанні і в наступні 50 років! Нехай береже Вас Господь!

15:17 30.01.2023

Вітаємо переможців!

28 січня 2023 року на базі Басейну в смт Ємільчине відбувся другий етап турніру з плавання «Різдвяні запливи» серед юнаків та дівчат 2007/2009 року народження і молодші . Дисципліни: Вільний стиль (200м та 400м) Кроль на спині (200м) Брас(200м) Батерфляй(200м) Рузультату турніру серед дівчат: Кроль на спині: 🥇Дідус Софія  🥈Зембицька Карина 🥉Лісова Діана  Брас: 🥇Аріошкіна Катерина 🥈Зембицька Карина 🥉Лугина Валерія Результати ( юнаки): Вільний стиль(200м): 🥇Герасименко Вадим 🥈Євтушок Влад 🥉Гончар Нікіта Вільний стиль (400м): 🥇Міщук Андрій 🥈Калатинець Владислав 🥉Михнюк Антон Брас: 🥇Прищепа Дмитро 🥈Ахмад Аліраза 🥉Калатинець Владислав Батерфляй: 🥇Михнюк Антон 🥈Манжосов Максим 🥉Омельченко Дмитро Кроль на спині: 🥇Герасименко Вадим 🥈Омельченко Богдан 🥉Сенітович Олександр Плавців готували інструктори з плавання:  Андрій Шпінь  та  Володимир Балюрко.  🇺🇦

00:51 29.01.2023

Вітаємо!

Щиро вітаємо учня Ємільчинського ліцею №2 Михнюка Віктора  (11 кл)  з дипломом ІІ ступеня та ученицю Ємільчинського ліцею №1 Шевчук Марину (10 кл) з диплом ІІІ ступеня в обласному  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій Бажаємо вам безмежної наснаги, успішного навчання, подальших творчих успіхів!

16:08 25.01.2023

Зональні змагання

21 січня 2023 р. в смт Ємільчине на базі МСЦ «Юність», відбулися зональні змагання Кубок Зорі А.Є. Це була одна із шести зон, що проводилась вже традиційно в Ємільчене. Ще 5 зон розприділили по іншим містам нашої області. Команди-учасники: Вк «Рембудсервіс» Ємільчине  ДЮСШ Ємільчине  Вк Звягель Вк Варварівка ( Олевськ ) Протягом дня панували емоції, всі ігри виявились надскладними для всіх команд. Адже зона вийшла справді рівна для всіх учасників і до останньої гри не було зрозуміло хто ж таки вийде з зони з першого місця. В дуже напруженій боротьбі наші хлопці з «Рембудсервіс» здолали своїх суперників в трьох іграх. ДЮСШ Ємільчине/Вк « Рембудсервіс» Ємільчине (0:2) Вк «Рембудсервіс» Ємільчине/Вк Варварівка (Олевськ) (2:1) Вк Звягель/Вк «Рембудсервіс» Ємільчине (1:2) 11 лютого наші спортсмени поїдуть представляти нашу громаду в фінальній частині Кубку Зорі А.Є. Щиро дякуюємо всім за участь, за високий професіоналізм під час ігор. Та ЗСУ, що дають можливість змагатися і на зло ворогу розвивати спорт в нашій області.  Слава Україні! Слава ЗСУ!!!

22:25 21.01.2023

Підсумки спортивного року 2022

Сьогодні Спортсмени Кулішівського та Степанівського ліцеїв   отримали нагороди за підсумками спортивного року-2022 Ємільчинської селищної ради.

16:23 19.01.2023

Підсумки спортивного року 2022

14 січня в смт Ємільчине на базі МСЦ «Юність» відбулося відкриття підсумків спортивного року 2022 Ємільчинської селищної ради.

14:41 14.01.2023