Чемпіонат Дитячої ліги України з волейболу

Сьогодні в м. Хирів (Львівської області), стартував Чемпіонат Дитячої ліги України з волейболу, серед юнаків 2009 р.н. Три наших вихованці з ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ ДЮСШ: Мухаммет Арас, Ахмад Алі, Ахмад Аліраза потрапили в основний склад команди м. Овруч (Овруцької ДЮСШ) . Зараз юнаки боряться за результат в своїй групі.  Сьогодні юнаки зіграли дві свої перші зустрічі. В напруженій боротьбі зазнали поразки проти Вк«Рись» з м. Стрий 0:2 (24:26/21:25), та здобули перемогу з рахунком 2:0 над Ірпінською ДЮСШ (25:19/25:19) Бажаємо юнакам вдалого результату в завтрашніх іграх! Слава Україні🇺🇦

22:34 25.04.2023

Змагання з волейболу

25 квітня 2023 року на базі Ємільчинського ліцею №1  відбулися фінальні змагання з волейболу серед дівчат у залік Спортивних ігор школярів 2022-2023 навчальних років.   Чемпіонами громади впевнено серед команд ліцеїв Ємільчинської селищної ради стає команда ліцею N 2.   Другу сходинку п'ядесталу займає команда ліцею N 1.    Третє місце посіли ліцеїсти Великоцвілянського  ліцею. Вітаємо!

19:34 25.04.2023

Вітаємо!

17-21 квітня  2023 року  у м.Дніпрі проходила ХХІ Всеукраїнська конференція-конкурс  науково-дослідних робіт "Зоряний шлях", на якій учениця 10 класу Степанівського ліцею Гайченя Яна захистила свою роботу "Музеї космонавтики України". За підсумками   журі зайняла ІІ місце.  Педагогічний керівник - Ольга Євтушок. Вітаємо наших переможців.

21:01 24.04.2023

Акція «Великодній кошик для військових»

Напередодні Великодніх свят, другий рік поспіль, відділ освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради проводить акцію «Великодній кошик для військових», яка спрямована на те, щоб забезпечити наших хлопців, які знаходяться на території бойових дій, великодніми смаколиками та подарунками.

15:37 13.04.2023

Стратегічна сесія «Якість освіти: від закладу до громади»

12 квітня 2023 року у місті Звягелі на базі гімназії №7 Управління Державної служби якості освіти України в Житомирській області організували та провели стратегічну сесію «Якість освіти: від закладу до громади».

12:55 13.04.2023

Змагання з двоборства

"Хто ти, майбутній Олімпієць?" Під таким девізом на спортивній базі Ємільчинського МЦ "Юність" стартували перші  обласні змагання з двоборства( плавання 50 метрів вільним стилем та стрільба з пневматичної гвинтівки з відстані 10 метрів) які проводить ГО ЖТО ВФСТ"КОЛОС". До участі в змаганнях заявились команди: Городницької, Курненської, Пулинської, Ярунської та команда господарів Ємільчинської ТГ. Змагання урочисто відкрили голова Ємільчинської ТГ Сергій Волощук, заступник голови Ольга Онищук, завідувач сектору молоді та спорту Олександр Омельченко, директор Ємільчинської ДЮСШ Віктор Романуха, голова Ємільчинської МО ВФСТ"КОЛОС" Володимир Балюрко.

20:45 12.04.2023

Вітаємо!

Вітаємо!  За підсумками Всеукраїнського конкурсу "Година землі" від проекту "На урок" диплом ІІ ступеня отримала  учениця 10 класу Кулішівського ліцею Анна ЛЕВЧЕНКО. Дякуємо керівнику Левченко Наталії Петрівні за підготовку переможця!

12:36 12.04.2023

Вітаємо переможців!

7-8 квітня в м. Житомир відбувся Чемпіонат Житомирської області серед юнаків 2009 р.н.   Команда юнаків Ємільчинської ДЮСШ у своїй групі здолавши команду м. Овруч з рахунком 2:0; та команду м. Звягель 2:1; поступившись  лише у фінальній грі житомирянам стає срібним призером Чемпіонату.   Вітаємо команду та тренерів Віктора РОМАНУХУ та Володимира БАЛЮРКА. Бажаємо не зупинятись на досягнутому і досягати нових спортивних висот!

21:22 08.04.2023

Вітаємо переможців!

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка  «Зоологічна галерея», що проходив на базі КЗ позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр», дипломами  Департаменту освіти і науки Житомирської  обласної державної адміністрації нагороджені:

16:13 06.04.2023