Вітаємо переможців!

Дата: 06.04.2023 16:13

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка  «Зоологічна галерея», що проходив на базі КЗ позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр», дипломами  Департаменту освіти і науки Житомирської  обласної державної адміністрації нагороджені:

Диплом І ступеня

Омельченко Володимир, учень  7  класу Середівського ліцею  за роботи «В очікуванні…», «Відважні сохаті» (керівник Жека О.Г.);

- Требусь Катерина, учениця 9 класу Хутір-Мокляківської філії  за роботи « Рожевий фламінго» та «На вершині світу» (керівник Коваленко А.С.).

Дипломом ІІІ ступеня

- учнівський колектив 8 класу Кулішівського ліцею за роботи «Птах на гілці» та «Тваринний світ» (керівник Карпенко Л.В.);

- Шепель Яна, учениця 9 класу Великоцвілянського ліцею за роботи «Ссавціі» та «Представники різних зоогеографічних грут» (керівник Горлушко З.М.).

Учасники конкурсу, які брали участь в обласному етапі були відзначені подяками Департаменту  освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації  Шомко Тетяна та Соколовська Ольга , учениці 7 класу Ємільчинського ліцею №2, а також учнівський колектив 7 класу Кулішівського ліцею.

ВІТАЄМО!