Вітаємо!

Дата: 15.02.2023 16:00

Вітаємо Вероніку Бондарчук, ученицю 11 класу та Анну Герасименко, ученицю 10 класу Ємільчинського  ліцею  №1, а також Валерію Яценко, ученицю 10 класу Ємільчинського  ліцею  №2  з дипломами  ІІІ ступеня в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Пишаємось нашими розумниками! Бажаємо їм невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень, бути й надалі у фарватері розвитку сучасної української науки! Висловлюємо щиру вдячність вчителям Коваленко С.К., Тульєвій О.В та Жабровець К.Д.  Нехай кожен Ваш день дарує вірний стимул і високе прагнення зростати творчо.