Онлайн-семінар з питань організації курсів підвищення кваліфікації на умовах Регіонального замовлення в 2021 році

14 грудня 2020 року Лариса Романюк, відповідальна за організацію курсів педагогічних працівників, брала участь у онлайн- семінарі з питань організації курсів підвищення кваліфікації на умовах Регіонального замовлення в 2021 році. На відділи освіти буде надіслано пакет документів, які повинні опрацювати керівники закладів освіти і надіслати для узагальнення на відділ освіти і ЖОІППО.

11:57 14.12.2020

Працівники відділу освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради взяли участь у вебінарі «Реалізація моніторингу догляду за дітьми на місцевому рівні»

Працівники відділу освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради взяли участь у вебінарі «Реалізація моніторингу догляду за дітьми на місцевому рівні» який відбувся 11.12.2020 з 11.00 до 13.00  години. Розглядалися такі важливі питання як:

14:25 11.12.2020

Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2021»

З метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення й підтримки талановитих педагогічних працівників 7 грудня було розпочато І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» в дистанційному режимі. Цього року чотири вчителі з двох закладів освіти представляють нашу громаду в трьох номінаціях: «Математика» - Павленко Наталія Володимирівна (ЗЗСО Ємільчинська гімназія); «Трудове навчання» - Черкес Микола Адамович (Середівський ЗЗСО І-ІІІ ст.); «Українська мова та література»: Мельник Людмила Петрівна (ЗЗСО Ємільчинська гімназія), Жилюк Валентина Валеріївна (Середівський ЗЗСО І-ІІІ ст.). Бажаємо успіхів учасникам у подальших випробовуваннях.

10:34 11.12.2020

8 грудня 2020 року на майдані С.П. Корольова у м. Житомир відбулося урочисте вручення шкільних автобусів закладам освіти області

Забезпечення рівного доступу дітей та учнівської молоді до якісної освіти та створення комфортного середовища для становлення особистості - один із важливих державних пріоритетів.

11:49 08.12.2020

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Майбутнє нашого суспільства неможливо уявити без поступового розвитку місцевого самоврядування. Ваша щоденна наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої держави та Ємільчинщини. Від усієї душі зичимо всім вам міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя, успіхів у професійній і громадській діяльності. Хай у ваших домівках панують мир і злагода, а удача супроводжує всі ваші справи.

11:27 07.12.2020

У Середівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів до Міжнародного дня осіб з інвалідністю пройшли уроки доброти: "Твори добро, бо ти людина" (1-4 класи), виховна година "Нескорені" (6 клас), "Дивіться на нас як на рівних" (5-9 класи), "Зрозуміти іншого" (10-11 класи).

16:45 03.12.2020

Проведена робота в Ємільчинському інклюзивно-ресурсному центрі до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

В Ємільчинському інклюзивно-ресурсному  центрі були проведені тематичні бесіди «Поговоримо відверто» з елементами тренінгу до акції «16 днів проти насильства» з метою навчити коректно виражати свої почуття, аналізувати почуття співрозмовника, вміти контролювати свої емоції.

16:32 02.12.2020

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

З 25 листопада 2020р. по 10 грудня 2020 р. в Україні відбувається щорічна міжнародна акція "16 днів проти насильства", яка ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім'ї, а також захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

16:25 02.12.2020

До Міжнародного дня осіб з інвалідністю в Кулішівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради були проведені виховні години: 5клас виховна година "Зрозуміти іншого"; 3 клас виховна година " Твори добро"; 6 клас виховна година "Добро лікує душу".

12:44 02.12.2020