8 грудня 2020 року на майдані С.П. Корольова у м. Житомир відбулося урочисте вручення шкільних автобусів закладам освіти області

Дата: 08.12.2020 11:49

Забезпечення рівного доступу дітей та учнівської молоді до якісної освіти та створення комфортного середовища для становлення особистості - один із важливих державних пріоритетів.

8 грудня 2020 року на майдані С.П. Корольова у м. Житомир відбулося урочисте вручення шкільних автобусів закладам освіти області.

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко вручив шістнадцять ключів від нових автобусів представникам районів, міст та ОТГ.

Один шкільний автобус отримала і наша громада. Придбання цього шкільного автобусу відбулося  на умовах співфінансування з місцевого бюджету Ємільчинської селищної ради. Це автобус для підвезення дітей та педагогічних працівників до закладів освіти Ємільчинської ОТГ.

Після реєстрації транспортного засобу діти зможуть насолодитися поїздкою в новому комфортному автобусі.