Карантин

Сьогодні, на позачерговому засіданні селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційприйняли рішення, щодо дистанційного навчання для всіх школярів, включаючи 1-4 класи  з 3 березня 2021 року на період дії карантину. Робота закладів дошкільної освіти продовжується  відповідно до епідемічної ситуації з дотриманням санітарних норм.

16:29 02.03.2021

Підсумки другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2021»

ВІТАЄМО Мельник Людмилу Петрівну, вчителя Ємільчинської гімназії,  яка за підсумками другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2021» у номінації «Українська мова та література стала лауреатом.

15:24 02.03.2021

Конкурс-фестиваль «Народжена Україною», присвячений 150-річчю з дня народження Лесі Українки

З  1 по 19 лютого відділом освіти, молоді та спорту та Ємільчинською гімназією був проведений конкурс-фестиваль «Народжена Україною»,  присвячений 150-річчю з дня народження Лесі Українки.

15:11 01.03.2021

Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2004 р. н.

27 лютого 2021 р. в Житомирі відбувся чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2004 р. н. наші дівчата, посіли в групі 2 місце та в грі за бронзові нагороди з рахунком 2:0 виграли у команди Коростенської ДЮСШ

11:57 01.03.2021

Змагання з шашок в МСК «Юність» у залік Спортивних ігор школярів закладів освіти Ємільчинської селищної ради

Цікаві та захоплюючі змагання з шашок відбулися сьогодні в МСК «Юність» у залік Спортивних ігор школярів закладів освіти Ємільчинської селищної ради. Переможцями та призерами стали:

15:21 24.02.2021

З Днем Народження!

Колектив відділу освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради вітає головного спеціаліста Юлію Бондарчук з Днем Народження! Міцного вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

12:51 24.02.2021

З Днем Народження!

Колектив відділу освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради вітає керівника Андрієвицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Надію Черепанську з Днем народження! Хай квітне доля у роках прекрасних, Життя приносить радість і любов. Мир і здоров’я, злагоду і щастя Многая літа знову і знов!

12:50 24.02.2021

«Учитель року-2021»

22 лютого на базі Житомирської гімназії №3 стартував другий тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінації «Українська мова та література». За підсумками журі було визначено п’ятірку фіналістів. Відділ освіти, молоді та спорту вітає Мельник Людмилу Петрівну, вчителя ЗЗСО Ємільчинська гімназія, яка буде представляти нашу громаду у фінальному етапі. Бажаємо Людмилі Петрівні досягнути поставленої мети, не зупинятись на досягнутому та вірити в свою перемогу.

10:35 24.02.2021