#Пліч_о_пліч #Разом_до_перемоги #Всеукраїнська_шкільна_ліга

09 лютого в спортивних залах Ємільчинського ліцею N 1 та Ємільчинського ліцею N 2 розпочалися зональні змагання з баскетболу серед юнаків 2008 р.н. та молодших другого етапу Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги", які проходять під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

11:52 12.02.2024

Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології

Вітаємо АНДРІЙЧУК Анастасію, ученицю 8-го класу Ємільчинського ліцею №2 з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської #олімпіади з #біології та з отриманням диплому ІІ ступеня. Нехай ця перемога стане початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіх і прагнення до знань будуть постійними супутниками.

11:50 12.02.2024

Фінальні змагання з баскетболу серед юнаків

06 лютого в спортивному залі Ємільчинського ліцею N 2 відбулися фінальні змагання з баскетболу серед юнаків ліцеїв Ємільчинської селищної ради в залік Спортивних ігор школярів 2023-2024 навчальнрго року.

11:47 12.02.2024

З Днем народження!

Сьогодні, 30 січня свій День народження святкує начальник відділу освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради – Сергій ЖЕКА.

14:21 30.01.2024

Олімпіада з астрономії

27 січня відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з #астрономії. Перемогу в олімпіаді здобула Охріменко Вікторія, учениця 11 класу Ємільчинського ліцею №1 (Диплом І ступеня). Вітаємо переможницю, щиро дякуємо вчителю Боровик Ніні Олексіївні за сумлінну працю з підготовки Вікторії до олімпіади.

14:19 30.01.2024

Олімпіада з інформатики

Вітаємо нашого наймолодшого учасника #олімпіади з інформатики (програмування), яка відбулася 26 січня.

14:17 30.01.2024