Нарада директорів закладів освіти

У відділі освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради 15 березня 2024 року було проведено нараду директорів закладів освіти. Традиційно нараду розпочав начальник відділу освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради Сергій ЖЕКА. Також у робочій нараді взяв участь селищний голова Сергій ВОЛОЩУК та директор інклюзивно- ресурсного центру Оксана МОСІЙЧУК, яка прозвітувала щодо роботи інклюзивно-ресурсного центру за період 2023-2024 років і висвітлила ряд питань, на які слід звернути увагу в роботі з дітьми з ООП. Окрім цього на нараді були розглянуті ще й такі питання як: -оновлення документів дітей з ООП; -зміни в трудовому законодавстві; -результати предметних олімпіад; -облік документів про початкову освіту; -про організацію відпочинку дітей влітку в 2024 році; -НМТ-2024 ; -замовлення документів про освіту для випускників. На завершення наради начальником відділу освіти Сергієм ЖЕКОЮ було презентовано питання щодо трансформації мережі та створення ліцеїв станом на 2026-2027 н.р. За результатами наради директори закладів освіти громади отримали рекомендації та доручення, напрацювали план першочергових завдань.

15:16 15.03.2024

"Листи майбутній Україні"

Наші маленькі і такі великі перемоги. Олександр ОСАДЧУК і Софія КРАСОВА, учні 2-Б класу Ємільчинського ліцею №1, отримали дипломи переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні" у номінації "читання вірша". Підготувала учнів вихователь ГПД Олеся МІЛЯНОВИЧ.

14:20 15.03.2024

«Мавка мандрує лісовими стежками»

За підсумками обласного конкурсу «Мавка мандрує лісовими стежками»(до Дня народження Лесі Українки) Департаментом освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації нагороджено дипломом:

14:20 15.03.2024

Пліч-о - пліч

13 березня 2024 року в спортивних залах Ємільчинського ліцею N 1 та Ємільчинського ліцею N 2 відбулися зональні змагання з футзалу серед юнаків ліцеїв Ємільчинської селищної ради 2012-2013 р.н. другого етапу Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", які проходять під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

14:08 15.03.2024

НМТ

До уваги випускників!!!

14:06 15.03.2024

Пліч-о-пліч

08 березня в спортивному залі Ємільчинського ліцею N 2 відбулися фінальні змагання з волейболу серед дівчат 9- х класів та молодших другого етапу Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги", які проходять під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

14:05 15.03.2024

Годівничка

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття і проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни у відділі освіти було проведено перший етап щорічного природоохоронної акції «#Годівничка». Членами журі було підведено підсумки участі закладів освіти та визначено переможців, які братимуть участь в обласному етапі.

14:02 15.03.2024

"Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги",

06 березня 2024 року в спортивних залах Ємільчинського ліцею N 1 та Ємільчинськоголіцею N 2, розпочався зональні змагання з волейболу серед дівчат 9-х класів та молодших другого етапу Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", які проходять під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" Команди були розподілені на дві групи та боролися за вихід до фіналу. Зіграно 16 ігор в групах за коловою системою та визначено фіналістів. У фінальних змаганнях зустрінуться команди: -Середівського ліцею; - Ємільчинського ліцею N 2; - Ємільчинського ліцею N 1; - Великоцвілянського ліцею. Звання чемпіонів Ємільчинської громади визначиться 08 березня. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

11:55 07.03.2024

«Моя країна- Україна»

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна- Україна» Департаментом освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації нагороджено дипломомами:

11:54 07.03.2024