Засідання "круглого столу" вчителів іноземної мови

28 березня у відділі освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради відбулося засідання "круглого столу" кафедри вчителів іноземної мови. У засіданні брали участь: начальник відділу освіти Сергій Жека, директор ЦПРПП Лариса Романюк, консультанти центру. Ефективне, позитивне налаштування на роботу було від соціального педагога Ємільчинського ліцею №2 Тетяни Євтушок. Досвідом роботи з презентацією "Інноваційні форми і методи роботи на уроках англійської мови" поділилася вчитель вищої категорії, "ст.учитель" Тетяна Кот (ліцей №2) та вчитель ІІ категорії Тетяна Наумовець (Хутір-Мокляківська філія Ємільчинського ліцею №1). Учасники круглого столу обговорили питання замовлених підручників, проаналізували завдання та участь учнів у ІІ, ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, проведення конкурсів, курсів підвищення кваліфікації, самоосвіти. Всім дякуємо за плідну співпрацю! Творчого натхнення! Міцного здоров'я! Найскорішої перемоги!

10:17 29.03.2024

Конкурс "добрих практик" освітян Житомирщини «Сучасна освіта-2024»

Завершився обласний конкурс «добрих практик» освітян Житомирщини «Сучасна освіта-2024». Щорічний освітянський захід об’єднує креативних і творчих педагогів з метою презентації і ознайомлення громадськості з «добрими практиками» та інноваційними розробками освітян. Приємно відзначити, що 6 педагогів Ємільчинської громади нагороджені дипломом ІІ ступеня (Людмила КЛИМЧУК- Середівський ліцей) та дипломами ІІІ ступеня (Ірина ЛАШЕВИЧ та Лариса РОМАНЮК- Ємільчинський ліцей №1, Тетяна КОТ та Валентина ЛУГІНА- Ємільчинський ліцей №2, Любов ЯЦЕНКО- Степанівський ліцей). Пишаємося професійними здобутками наших колег та вітаємо з перемогою в обласному конкурсі!

10:13 29.03.2024

Молодіжна Рада

В актовій залі відділу освіти, молоді та спорту 21 березня відбулося чергове засідання Молодіжної Ради. Присутні обговорили пріоритетні питання, які зараз турбують молодь та окреслили основні кроки подальшої роботи Ради.

10:12 29.03.2024

#пліч_о_пліч #футзал #разом_до_перемоги

15 березня в спортивному залі Ємільчинського ліцею N 1 відбулися фінальні змагання другого етапу Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги" з футзалу серед юнаків 2012-2013 р.н., які проходять під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

10:05 29.03.2024

Волейбольий турнір

16 березня 2024 року в с.Жеревці ( Лугинської ТГ) відбувся #волейбольний_турнір серед дівчат 2008 р.н.

09:51 18.03.2024

"Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги"

09:48 18.03.2024