Турнір "Літо 2024"

Дата: 10.06.2024 09:42

З 7 по 8 червня 2024 року на березі річки Жерев, що на Лугинщині відбувся традиційний турнір «Літо 2024» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей серед юнаків та дівчат 2009,10,11,12 р.н. та молодших.

Змагання відбулись в мальовничому куточку природи.

Діти готували їсти на багатті , ночували в наметах,плавали в річці та грали в свою улюблену гру волейбол 🏐

Протягом двох днів точилася боротьба за звання переможця турніру.

Ємільчинська ДЮСШ виступила двома віковими категоріями : юнаками 2011-12 р.н. та дівчатами 2011-12 р.н.

Юнаки 2011-12 р.н. боролись з старшими своїми колегами по грі та грали проти юнаків 2010 р.н., де навʼязавши свою гру стали бронзовими призерами змагань 🥉.

Команда дівчат виступали в двох вікових категоріях, двома складами.

Колектив 2011 р.н. також боровся проти своїх старших суперниць 2009-10 р.н. , де посіли почесне 5 місце .

А от молодші проти своїх ровесниць 2012 р.н. стали переможцем турніру 🥇🏆.

Омельченко Ольга стала кращою гравчинею в віковій категорії 2012 року народження.

Щиро дякуємо колективу Лугинської ДЮСШ за свято для юних спортсменів .

Дякуємо батькам які приїхали подивитись на гру своїх дітей та підтримати команди.

Дякуємо Олександру Бовсуновському за запрошення та організацію турніру який запамʼятається нашим дітям на все життя.

Щиро дякуємо нашим ЗСУ за можливість проводити змагання за для розвитку спорту в нашій місцевості.

Слава Україні 🇺🇦