Супровід дітей

Дата: 17.04.2024 17:12

Продовжуємо працювати у командах психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП у закладах освіти Ємільчинської громади. 10 квітня відвідали Середівський ліцей Ємільчинської селищної ради Житомирської області Великоцвілянський ліцей Березниківський ліцей та завітали до діток , які навчаються на індивідуальному навчанні. У ході зустрічей обговорили динаміку розвитку дітей та виконання ІПР, розглянули труднощі , які виникають під час виконання ІПР та наданні корекційно-розвиткових послуг, переглянули протоколи КППС.

Намічено цілі , щодо подальшого забезпечення якісної освіти дітей з урахуванням їх індивідуальних потреб та можливостей . На закінчення зустрічі провели нейротренажерні вправи .

Дякуємо за співпрацю педагогам і батькам!

Дякуємо Сергій Волощук за надання

транспорту ! З вірою в ПЕРЕМОГУ та майбутнє наших дітей!