«Свою Україну любіть…»

Дата: 09.04.2024 17:16

За результатами обласного конкурсу «Свою Україну любіть…» (до річниці народження Т.Г.Шевченка), який проводив «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради, дипломом Департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації за ІІ місце у номінації «Малюнки до балади Т.Г.Шевченка «Лілея» нагороджено Єлизавету Стецько, ученицю Хутір-Мокляківської філії Ємільчинського ліцею №1 (керівник Остапчук Н.В.). Також подякою Департаменту освіти і науки Житомирської обласної адміністрації за участь в конкурсі відзначено Дарію Мартиненко, ученицю Кулішівського ліцею (керівник Дорофієнко В.М.).

Вітаємо!!! Нехай ця перемога стане стимулом для нових великих звершень і досягнень, мотиватором для участі у нових конкурсах та змаганнях!