До уваги батьків!!!

Дата: 16.05.2023 11:29

Згідно з Законом України “Про освіту” батьки мають право обирати заклад освіти, освітню програму, вид і форму здобуття освіти для дитини. Школа чи дитячий садок, до яких звернулись батьки дитини з особливими освітніми потребами, зобов'язані створити інклюзивний клас або групу.

👆👆👆Що потрібно зробити батькам ,щоб дитина навчалася в інкюзивному класі або групі?

👆Звернутись до інклюзивно-ресурсного центру батькам дітей, які відчувають занепокоєння щодо розвитку дитини, незалежно від наявності в дитини інвалідності чи встановленого діагнозу.

👆Фахівці інклюзивно-ресурсного центру проводять комплексну психологічно-педагогічну оцінку дитини.

👆 Після отримання висновку батьки подають висновок про комплексну оцінку дитини разом із заявою про зарахування до навчального закладу.

👆Школа чи дитячий садок обов’язково мають створити інклюзивний клас або групу, якщо батьки подали висновок про комплексну оцінку дитини.

👆Наказом директора в закладі освіти створюється команада психолого-педагогічного супроводу, відповідно до Наказу МОН № 609 від 08.06.2018 року.

👆Команда супроводу створює індивідуальну програму розвитку (ІПР) дитини.

👆Батьки в обов'язковому порядку мають ознайомитись з ІПР та підписати її.

👆👆Подати заявку на відвідування інклюзивно-ресурсного центру можна онлайн за допомогою ПОРТАЛУ ІРЦ КУ"Ємільчинський ІРЦ" Ємільчинської селищної ради ,та зателефонувавши за номерами :

0975522465 -Оксана Мосійчук ;

0971544990- Ірина Денисюк ;

0989335880- Леся Туровська;

(Робочі дні тижня з 8-30 до 16-30)