Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Дата: 25.01.2022 10:26

24 січня 2022 року на базі КУ "Заклад загальної середньої освіти Ємільчинська гімназія Ємільчинської селищної ради Житомирської області" відбувся конкурс- захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Роботи з літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства представили та захистили Єлізавета Волощук(8 клас) та Вікторія Сокирко(10 клас) учениці Ємільчинської гімназії. Надихнула, підтримала, допомогла учасницям педагогічний керівник Наталія   Шмарко (керівник художній ВСП "Ірпінський фаховий коледж НУБіП України"). Обидві роботи змістовні, цікаві, науково- досліджені, підготовлені до захисту на ІІ етапі(обласному) Житомирського територіального відділення МАН. Гарно дякуємо учасницям і керівнику!

Бажаємо успіху!