Підсумки етнолого-краєзнавчої експедиції «Чуття єдиної родини»

Дата: 30.12.2020 12:45

У грудні 2020 року обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді були підбиті підсумки етнолого-краєзнавчої експедиції «Чуття єдиної родини». Як і кожного року,  учнів наших закладів освіти не лише взяли участь  у конкурсі, а  й стали переможцями в номінації «Багатослівя мовчазних речей».

Вітаємо переможців етнолого-краєзнавчої експедиції:

• ІІ місце зайняла Прищепа Олександра, учениця 8 класу ЗЗСО Ємільчинської гімназії за роботу «У вишиванці – історія мого роду» (керівник - учитель української мови та літератури Жабровець Катерина Дмитрівна);

• ІІІ – Фурман Віталіна, учениця 7 класу Кулішівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за роботу «Цеглинка» (керівник - учитель української мови та літератури Фомішина Галина Миколаївна)

Нехай  ця перемога додасть вам енергії та творчого натхнення для  нових досягнень і здобутків у подальших краєзнавчих пошуках!Фото без описуФото без опису