Перемога у Всеукраїнському онлайн-конкурсі для школярів «Цікава гідрометеорологія»

Дата: 17.11.2021 17:29

17 листопада 2021 року Дідус Евеліна, учениця 11-Б класу Ємільчинської гімназії, брала участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі для школярів «Цікава гідрометеорологія», з нагоди 100-річчя Гідрометеорологічної служби в Україні. Цей конкурс було проведено вперше.
Захищаючи наукову роботу «Спостереження та вимірювання кількості опадів у селищі Ємільчиному Житомирської області» (керівник Калініченко О. О.), Евеліна серед 24 учасниківз різних куточків України виборола почесне 1 місце, отримала цінний подарунок і запрошення викладачів Одеського державного екологічного університету (організаторів даного конкурсу) на навчання у їхньому престижному закладі?????????.
Щиро радіємо успіху та вітаємо талановиту ученицю Евеліну й креативного наставника Ольгу Опанасівну з перемогою!