Міжнародний день музеїв

Дата: 18.05.2022 10:49

Щороку, 18 травня, світова культурна громадськість відзначає Міжнародний день музеїв.

Уже 38 років при Підлубівському закладі освіти існує історико-краєзнавчий  музей. Створений силами педагогічного та учнівського колективу, він сьогодні розповідає про історичні віхи жителів села. У свою чергу учні, використовуючи  матеріали музею, захищають свої роботи на різних рівнях.  Так в обласному етапі Всеукраїнського  конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край,  в якому я живу» взяла участь Весельська Вікторія, учениця 10 класу Підлубівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. За роботу «Сивочола пам’ять у моєму сьогоденні» Вікторія виборола диплом І ступеня.  Керівник роботи - учитель української мови та літератури Сейко Марина Сергіївна.