Олімпіада з фізики

Дата: 30.11.2021 10:35

28 листопада на базі Ємільчинського  ЗЗСО І-ІІІ ст. №1  проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Переможцями ІІ етапу олімпіади стали:

8 клас

І місце – Давидова Анастасія, учениця ЗЗСО  Ємільчинська гімназія ( вч. Давидова С.С.);

ІІ місце – Матвійчук Валентина, учениця Ємільчинського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ( вч. Боровик Н.О.)

9 клас

ІІ місце – Бондаренко Світлана, учениця Ємільчинського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ( вч. Михайловська Т.Г. );

ІІІ місце – Зелінський Ярослав, учень ЗЗСО  Ємільчинська гімназія ( вч. Давидова С.С.)

10 клас

ІІ місце - Фомін Сергій, учень Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. (вч.  Євдокимов М.Ю.);

ІІ місце – Омельченко Дмитрій, учень Середівського ЗЗСО І-ІІІ ст. ( вч. Боримський В.І.);

ІІІ місце – Гранісевич Вікторія, учениця Ємільчинського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ( вч. Михайловська Т.Г. );

ІІІ місце – Садурський Геннадій, учень ЗЗСО Ємільчинська гімназія (вч. Андрійчук Л.О.)

11 клас

І місце – Дейнека Єлізавєта, учениця ЗЗСО Ємільчинська гімназія (вч. Андрійчук Л.О.)

ІІ місце – Остапчук Яна, учениця Ємільчинського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ( вч. Боровик Н.О.)

Вітаємо!